מה היתרונות בשהות בדיור מוגן?

מה היתרונות בשהות בדיור מוגן?

תכניות דיור מוגן מתאימות לאנשים מעל גיל שישים, אך לעיתים יתאימו גם לאנשים מגיל 55 ומעלה. בדיור מוגן מציעים דירות מותאמות ועצמאיות הכוללות אבזור מלא כגון מטבחון, חדר אמבטיה, חדש שינה וסלון.


רוצים עזרה בבחירת דיור מוגן? השאירו פרטים ונעזור לכם!

  פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם


  המטרה של הדיור המוגן הוא לתת ערך מוסף ותחושת עצמאיות לדיירים עם סיוע נוסף במידת הצורך, ובנוסף שקט נפשי למשפחות, הדירות מתאימות לזוגות או לאנשים בודדים.

  חלק מהמשפחות שומרות על האדם המבוגר בבית גם אם אין צורך בכך. ישנן מספר שיטות להשלמת החוסר בסביבה הביתית, אפשרות אחת היא דיור מוגן , שם ניתן לקבל טיפול ביתי, טיפול רפואי ואף סיעודי במידת הצורך, חלק מהשירות של דיור מוגן הוא ארוחות משותפות, קבלת מבקרים השתתפויות בפעילויות במרכז ועוד.

  יש להתחשב בהחלטת המבוגר, לראות מה ההעדפה שלו, ולמצוא את הפתרון בעקבותיו ירגישו טוב כל בני המשפחה. ההחלטה עשויה להיות כרוכה במחקר משמעותי ארוך, וקיימים בעלי מקצוע שתפקידם לסייע במציאת הפתרון הטוב ביותר. כך או אחרת, זוהי החלטה גדולה מאוד, והשיקולים צריכים להיות מורכבים מהשאלה המרכזית: מה יהיה הטוב ביותר עבור כולם, ומה יגרום לבני המשפחה ולקשיש להרגיש הכי טוב עם הבחירה.

  השירותים הזמינים בבית הדיור המוגן משתנים, אך ברוב המקרים ניתן למצוא בהם מסעדות, בריכות, חדרי אירוח לבני משפחה וחברים, שטחים משותפים כגון חדר כביסה, סלון וגינות, כך שהמקום מספק לדיירים הזדמנויות לחיי חברה בינם לבין עצמם ועם קהילה רחבה יותר.

  שירותי הדיור המוגן

  מרכז הדיור המוגן מנוהל על ידי מנהלים ועובדים מקצועיים שחלקם נותנים שירותים 24/7, וחלקם נמצאים במקום בשעות עבודה משרדיות מוגדרות. מנהל המקום נמצא כדי לעזור ולשפר את הסדר והארגון ובנוסף לתת תמיכה מתאימה לדיירים וסיוע במקרי חירום.

  הנהלת הדיור המוגן מתמקדת בנוחות הדיירים, הכרתם והקשבה לבעיותיהם, אך שירות הדיור המון אינו מספק שירותי טיפול אישי או תרופתי. דיירים הזקוקים לסיוע וטיפול חירום 24/7  מקבלים מערכת אזעקה המקושרת למוקד רפואי, שיוצר קשר עם בן משפחה או שירות חירום במידת הצורך.

  חיפוש דיור מוגן למבוגרים על- פי אזורים

  תגובות

 • עדיין אין תגובות.
 • הוספת תגובה

  רוצים עזרה בבחירת דיור מוגן? השאירו פרטים ונעזור לכם!

   פנייתכם חשובה לנו, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם